EN HR
  • Ulaznice možete rezervirati klikom na link ‘REZERVIRAJ’ ili kupiti klikom na link ‘KUPI’ (oba linka nalaze se kraj naslova filma). Ukoliko ne vidite linkove ‘REZERVIRAJ’ ili ‘KUPI' pored naziva filma, za tu projekciju nije moguće rezervirati niti kupiti ulaznice ili su pak sve rezervacije već iskorištene.

    19.1. ČETVRTAK

    Velika dvorana

    18:00 La La Land
    r: Damien Chazelle; uloge: Ryan Gosling, Emma Stone, Rosemarie DeWitt
    20:30 Toni Erdmann 12
    r: Maren Ade; uloge: Peter Simonischek, Sandra Hüller, Michael Wittenborn

    Dvorana Müller

    17:15 Moja sestra mršavica (Min lilla syster) Kino Bibijada
    r: Sanna Lenken; uloge: Rebecka Josephson, Amy Deasismont, Henrik Norlén, Annika Hallin
    19:00 Klan (El Clan) 15
    r: Pablo Trapero; uloge: Guillermo Francella, Peter Lanzani, Lili Popovich, Gastón Cocchiarale
    21:00 Manje šećera (Cheeni Kum) Indija u kinu
    r: R. Balki; uloge: Amitabh Bachchan, Zohra Sehgal, Swini Khara

    20.1. PETAK

    Velika dvorana

    18:15 American Honey 15
    r: Andrea Arnold; uloge: Sasha Lane, Shia LaBeouf, Riley Keough
    21:15 Goran 15
    r: Nevio Marasović; uloge: Franjo Dijak, Nataša Janjić, Goran Bogdan, Janko Popović Volarić

    Dvorana Müller

    17:15 Moja sestra mršavica (Min lilla syster) Kino Bibijada
    r: Sanna Lenken; uloge: Rebecka Josephson, Amy Deasismont, Henrik Norlén, Annika Hallin
    19:00 Ne gledaj mi u pijat 18
    r: Hana Jušić; uloge: Mia Petričević, Nikša Butijer, Zlatko Burić, Arijana Čulina, Karla Brbić
    21:00 Klan (El Clan) 15
    r: Pablo Trapero; uloge: Guillermo Francella, Peter Lanzani, Lili Popovich, Gastón Cocchiarale

    21.1. SUBOTA

    Velika dvorana

    17:00 Klan (El Clan) 15
    r: Pablo Trapero; uloge: Guillermo Francella, Peter Lanzani, Lili Popovich, Gastón Cocchiarale
    19:00 Elle 15
    r: Paul Verhoeven; uloge: Isabelle Huppert, Laurent Lafitte, Anne Consigny, Charles Berling
    21:20 La La Land
    r: Damien Chazelle; uloge: Ryan Gosling, Emma Stone, Rosemarie DeWitt

    Dvorana Müller

    17:30 Transmania
    r: D. Matanić, S. Tarokić, H. Jušić, B. Jelčić i dr.; uloge: Frano Mašković, Lana Barić, Goran Bogdan, Jadranka Đokić
    19:15 Moja sestra mršavica (Min lilla syster)
    r: Sanna Lenken; uloge: Rebecka Josephson, Amy Deasismont, Henrik Norlén, Annika Hallin
    21:00 Novi klinac (Le Nouveau)
    r: Rudi Rosenberg; uloge: Raphaël Ghrenassia, Joshua Raccah, Géraldine Martineau

    22.1. NEDJELJA

    Velika dvorana

    16:00 Noćne životinje 18
    r: Tom Ford; uloge: Amy Adams, Jake Gyllenhaal, Aaron Taylor-Johnson, Michael Shannon
    18:00 La La Land
    r: Damien Chazelle; uloge: Ryan Gosling, Emma Stone, Rosemarie DeWitt
    20:30 American Honey 15
    r: Andrea Arnold; uloge: Sasha Lane, Shia LaBeouf, Riley Keough

    Dvorana Müller

    17:30 Moja sestra mršavica (Min lilla syster) Kino Bibijada
    r: Sanna Lenken; uloge: Rebecka Josephson, Amy Deasismont, Henrik Norlén, Annika Hallin
    19:15 Transmania
    r: D. Matanić, S. Tarokić, H. Jušić, B. Jelčić i dr.; uloge: Frano Mašković, Lana Barić, Goran Bogdan, Jadranka Đokić
    21:00 Toni Erdmann 12
    r: Maren Ade; uloge: Peter Simonischek, Sandra Hüller, Michael Wittenborn

    23.1. PONEDJELJAK

    Velika dvorana

    17:00 Julieta
    r: Pedro Almodóvar; uloge: Emma Suárez, Adriana Ugarte, Daniel Grao, Darío Grandinetti
    18:45 Elle 15
    r: Paul Verhoeven; uloge: Isabelle Huppert, Laurent Lafitte, Anne Consigny, Charles Berling
    21:05 La La Land
    r: Damien Chazelle; uloge: Ryan Gosling, Emma Stone, Rosemarie DeWitt

    Dvorana Müller

    17:30 Moja sestra mršavica (Min lilla syster) Kino Bibijada
    r: Sanna Lenken; uloge: Rebecka Josephson, Amy Deasismont, Henrik Norlén, Annika Hallin
    19:15 Ne gledaj mi u pijat 18
    r: Hana Jušić; uloge: Mia Petričević, Nikša Butijer, Zlatko Burić, Arijana Čulina, Karla Brbić
    21:15 Transmania
    r: D. Matanić, S. Tarokić, H. Jušić, B. Jelčić i dr.; uloge: Frano Mašković, Lana Barić, Goran Bogdan, Jadranka Đokić

    24.1. UTORAK

    Velika dvorana

    17:10 Elle Subtitled Tuesday 15
    r: Paul Verhoeven; uloge: Isabelle Huppert, Laurent Lafitte, Anne Consigny, Charles Berling
    19:30 Goran Subtitled Tuesday 15
    r: Nevio Marasović; uloge: Franjo Dijak, Nataša Janjić, Goran Bogdan, Janko Popović Volarić
    21:15 Klan (El Clan) 15
    r: Pablo Trapero; uloge: Guillermo Francella, Peter Lanzani, Lili Popovich, Gastón Cocchiarale

    Dvorana Müller

    17:00 Transmania
    r: D. Matanić, S. Tarokić, H. Jušić, B. Jelčić i dr.; uloge: Frano Mašković, Lana Barić, Goran Bogdan, Jadranka Đokić
    21:00 Novi klinac (Le Nouveau)
    r: Rudi Rosenberg; uloge: Raphaël Ghrenassia, Joshua Raccah, Géraldine Martineau

Newsletter

Izdvojeno