EN HR
  • Ulaznice možete rezervirati klikom na link 'rezerviraj' kraj naslova filma. Ukoliko ne vidite link 'rezerviraj' pored naziva filma, za tu projekciju nije moguće rezervirati ulaznice ili su sve rezervacije već iskorištene.

    24.5. SRIJEDA

    Velika dvorana

    17:00 Divan život (2009.) (Neşeli Hayat, komedija/drama) 6. Tjedan turskog filma
    r: Yılmaz Erdoğan; uloge: Yılmaz Erdoğan, Ersin Korkut, Büşra Pekin, Erdal Tosun, Rıza Akın, Sinan Bengier, Cezmi Baskın, Ayberk Atilla, Fatma Murat, Caner Alkaya, Tonguç Oksal, Celal Tak
    19:00 Aga bez novca (Züğürt Ağa, komedija) 6. Tjedan turskog filma
    r: Nesli Çölgeçen; uloge: Şener Şen, Erdal Özyağcılar, Nilgün Nazlı, Can Kolukısa, Atilla Yiğit, Bahri Selin, Celal Perk, Mehmet Akdil, Filiz Küçüktepe, Füsun Demirel
    21:15 Život prema Nadide (Nadide Hayat, komedija) 6. Tjedan turskog filma
    r: Çağan Irmak; uloge: Demet Akbağ, Yetkin Dikinciler, Sevil Akı, Batuhan Begimgil, Çisem Çancı, Efecan Şenolsun, Irmak Örnek, Ümit Erlim, Sadi Celil Cengiz, Gizem Erdem, Burak Can, Ali Karagöz, Doruk Kayra Sevir ve Tarık Tarcan

    Dvorana Müller

    18:30 Nepoznata djevojka (La fille inconnue, drama/kriminalistički) 12
    r: Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne; uloge: Adèle Haenel, Olivier Bonnaud, Jérémie Renier
    20:40 Matura (Bacalaureat) 12
    r: Cristian Mungiu; uloge: Adrian Titieni, Maria-Victoria Dragus, Rares Andrici, Lia Bugnar, Malina Manovici

    25.5. ČETVRTAK

    Velika dvorana

    17:00 Džem od smokvi (İncir Reçeli, drama) 6. Tjedan turskog filma
    r: Aytaç Ağırlar; uloge: Halil Sezai Paracıkoğlu, Melike Güner, Mustafa Uzunyılmaz, Sinan Çalışkanoğlu, Barbara Lourens
    19:00 Ne pričaj dok se ne udaš (Kocan Kadar Konuş, romantična komedija) 6. Tjedan turskog filma
    r: Kıvanç Barıönü; uloge: Ezgi Mola, Murat Yıldırım, Nevra Serezli, Gülenay Kalkan, Ebru Cündübeyoğlu, Eda Ece, Muhamet Uzuner, Begüm Öner
    21:15 Zli mačak Şerafettin (Kötu Kedi Şerafettin, animirani) 6. Tjedan turskog filma
    r: Ayşe Ünal, Mehmet Kurtuluş; uloge: Uğur Yücel, Demet Evgar, Okan Yalabık, Ayşen Gruda, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Gökçe Özyol, Cezmi Baskın, Yekta Kopan

    Dvorana Müller

    17:00 Nepoznata djevojka (La fille inconnue, drama/kriminalistički) 12
    r: Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne; uloge: Adèle Haenel, Olivier Bonnaud, Jérémie Renier
    19:05 Stefan Zweig, zbogom Europi (Vor der Morgenröte, drama/biografija) 12
    r: Maria Schrader
    21:00 Sluškinja (Ah-ga-ssi) 15
    r: Chan-wook Park; uloge: Min-hee Kim, Jung-woo Ha, Jin-woong Jo

    26.5. PETAK

    Velika dvorana

    17:00 Život prema Nadide (Nadide Hayat, komedija) 6. Tjedan turskog filma
    r: Çağan Irmak; uloge: Demet Akbağ, Yetkin Dikinciler, Sevil Akı, Batuhan Begimgil, Çisem Çancı, Efecan Şenolsun, Irmak Örnek, Ümit Erlim, Sadi Celil Cengiz, Gizem Erdem, Burak Can, Ali Karagöz, Doruk Kayra Sevir ve Tarık Tarcan
    19:00 Ptice u tuđini (Gurbet Kuşlari, drama) 6. Tjedan turskog filma
    r: Halit Refiğ; uloge: Tanju Gürsu, Özden Çelik, Filiz Akın, Pervin Par, Cüneyt Arkın, Önder Somer, Sevda Ferdag, Mümtaz Ener
    21:00 Bilo jednom u Anadoliji (Bir Zamanlar Anadolu'da, drama/kriminalistički) 6. Tjedan turskog filma
    r: Nuri Bilge Ceylan; uloge: Muhamet Uzuner, Yılmaz Erdoğan, Taner Birsel

    Dvorana Müller

    17:00 Matura (Bacalaureat) 12
    r: Cristian Mungiu; uloge: Adrian Titieni, Maria-Victoria Dragus, Rares Andrici, Lia Bugnar, Malina Manovici
    19:15 Nepoznata djevojka (La fille inconnue, drama/kriminalistički) 12
    r: Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne; uloge: Adèle Haenel, Olivier Bonnaud, Jérémie Renier
    21:20 Stefan Zweig, zbogom Europi (Vor der Morgenröte, drama/biografija) 12
    r: Maria Schrader

    27.5. SUBOTA

    Velika dvorana

    17:00 Pitaj svoje srce (Yüreğine Sor, romansa/drama) 6. Tjedan turskog filma
    r: Yusuf Kurçenli; uloge: Tuba Büyüküstün, Kenan Ece, Hakan Eratik, Ayla Algan, Civan Canova, Şevval Sam, Hakan Karahan, Selda Özer, Alp Öyken, Nihan Büyükağaç
    19:15 Divan život (2009.) (Neşeli Hayat, komedija/drama) 6. Tjedan turskog filma
    r: Yılmaz Erdoğan; uloge: Yılmaz Erdoğan, Ersin Korkut, Büşra Pekin, Erdal Tosun, Rıza Akın, Sinan Bengier, Cezmi Baskın, Ayberk Atilla, Fatma Murat, Caner Alkaya, Tonguç Oksal, Celal Tak
    21:15 Moj dragi brat (Canım Kardeşim, drama) 6. Tjedan turskog filma
    r: Ertem Eğilmez; uloge: Tarık Akan, Kahraman Kıral, Halit Akçatepe, metin Akpınar, Adile Naşıt, Kemal Sunal, Sıtkı Akçatepe

    Dvorana Müller

    16:45 Stefan Zweig, zbogom Europi (Vor der Morgenröte, drama/biografija) 12
    r: Maria Schrader
    18:45 Sluškinja (Ah-ga-ssi) 15
    r: Chan-wook Park; uloge: Min-hee Kim, Jung-woo Ha, Jin-woong Jo
    21:20 Nepoznata djevojka (La fille inconnue, drama/kriminalistički) 12
    r: Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne; uloge: Adèle Haenel, Olivier Bonnaud, Jérémie Renier

    28.5. NEDJELJA

    Velika dvorana

    17:00 Aga bez novca (Züğürt Ağa, komedija) 6. Tjedan turskog filma
    r: Nesli Çölgeçen; uloge: Şener Şen, Erdal Özyağcılar, Nilgün Nazlı, Can Kolukısa, Atilla Yiğit, Bahri Selin, Celal Perk, Mehmet Akdil, Filiz Küçüktepe, Füsun Demirel
    19:00 Džem od smokvi (İncir Reçeli, drama) 6. Tjedan turskog filma
    r: Aytaç Ağırlar; uloge: Halil Sezai Paracıkoğlu, Melike Güner, Mustafa Uzunyılmaz, Sinan Çalışkanoğlu, Barbara Lourens
    21:15 Bandit (Eşkıya, drama/triler) 6. Tjedan turskog filma
    r: Yavuz Turgul; uloge: Şener Şen, Uğur Yücel, Şermin Hürmeriç, Yeşim Salkım, Kamuran Usluer, Ülkü Duru, Özkan Uğur

    Dvorana Müller

    16:30 Mali gangster (De Boskampi's) hrvatski titlovi
    r: Arne Toonen; uloge: Thor Braun, Henry van Loon, Meral Polat, René van 't Hof
    18:30 Matura (Bacalaureat) 12
    r: Cristian Mungiu; uloge: Adrian Titieni, Maria-Victoria Dragus, Rares Andrici, Lia Bugnar, Malina Manovici
    20:45 Sluškinja (Ah-ga-ssi) 15
    r: Chan-wook Park; uloge: Min-hee Kim, Jung-woo Ha, Jin-woong Jo

Izdvojeno