EN HR
  • Ulaznice možete rezervirati klikom na link 'rezerviraj' kraj naslova filma. Ukoliko ne vidite link 'rezerviraj' pored naziva filma, za tu projekciju nije moguće rezervirati ulaznice ili su sve rezervacije već iskorištene.

    25.6. PONEDJELJAK

    Velika dvorana

    18:30 Iz ništavila (Aus dem Nichts) 12
    r: Fatih Akin; uloge: Diane Kruger, Denis Moschitto, Johannes Krisch
    20:30 Lady Bird (Lady Bird, komedija/drama) 15
    r: Greta Gerwig; uloge: Saoirse Ronan, Laurie Metcalf, Timothée Chalamet, Odeya Rush

    Dvorana Müller

    19:00 Doxanje: Thessaloniki Documentary Festival
    21:00 Sicilijanska bajka (Sicilian Ghost Story, kriminalistička drama/fantazija) 12
    r: Fabio Grassadonia, Antonio Piazza; uloge: Julia Jedlikowska, Gaetano Fernandez, Corinne Musallari, Andrea Falzone, Federico Finocchiaro

    26.6. UTORAK

    Velika dvorana

    21:15 Isabellino sunce (Un beau soleil intérieur, romantična komedija) Subtitled Tuesday 15
    r: Claire Denis; uloge: Juliette Binoche, Xavier Beauvois, Philippe Katerine, Valeria Bruni-Tedeschi, Gérard Depardieu

    Dvorana Müller

    18:30 Čovjek zvan Ove (En man som heter Ove, komedija) 12
    r: Hannes Holm; uloge: Rolf Lassgard, Bahar Pars, Filip Berg
    20:40 Ciambra (A Ciambra, drama) 15
    r: Jonas Carpignano; uloge: Pio Amato, Koudous Seihon, Iolanda Amato, Damiano Amato

    27.6. SRIJEDA

    Velika dvorana

    18:00 Loving Vincent: Van Goghov misterij (Loving Vincent, animirani/biografski) 12
    r: Dorota Kobiela, Hugh Welchman; uloge: Douglas Booth, Jerome Flynn, Robert Gulaczyk
    20:00 Kosa (Hair, mjuzikl/drama) Kinolektira
    r: Miloš Forman; uloge: John Savage, Treat Williams, Beverly D'Angelo, Annie Golden, Dorsey Wright

    Dvorana Müller

    17:00 Dan kada je moj otac postao grm Kino Bibijada
    r: Nicole van Kilsdonk; uloge: Celeste Holsheimer, Matsen Montsma, Teun Kuilboer, Noortje Herlaar, Anneke Blok, Susan Visser
    18:45 Sirovo (Grave, drama/horor) 15
    r: Julia Ducournau; uloge: Garance Marillier, Ella Rumpf, Rabah Nait Oufella
    20:45 Viva ludež: Razgovor s trojicom od Ferala (dokumentarni film)
    r: Marina Banićević, Saša Stanić; uloge: Viktor Ivančić, Predrag Lucić, Boris Dežulović

    28.6. ČETVRTAK

    Velika dvorana

    18:15 Prijelomni čas (The Darkest Hour, biografska povijesna ratna drama) 12
    r: Joe Wright; uloge: Lily James, Gary Oldman, Ben Mendelsohn, Kristin Scott Thomas, Stephen Dillane, Samuel West, Jordan Waller, Ronald Pickup
    20:30 Ubojstvo svetog jelena (The Killing of a Sacred Deer, drama/horor/misterija) 15
    r: Yorgos Lanthimos; uloge: Colin Farrell, Nicole Kidman, Barry Keoghan, Alicia Silverstone

    Dvorana Müller

    18:30 Jupiterov mjesec (Jupiter holdja, znanstveno-fantastična drama) 12
    r: Kornél Mundruczó; uloge: Zsombor Jeger, Merab Ninidze, György Cserhalmi
    21:00 Voleći Pabla (Loving Pablo, biografski/kriminalistički) 15
    r: Fernando León de Aranoa; uloge: Javier Bardem, Penélope Cruz, Peter Sarsgaard

    29.6. PETAK

    Velika dvorana

    18:30 Iskupljenje u New Yorku (You Were Never Really Here, drama/triler) 12
    r: Lynne Ramsay; uloge: Joaquin Phoenix, Ekaterina Samsonov, Alessandro Nivola, Alex Manette
    20:15 Osmi povjerenik (drama/komedija) 15
    r: Ivan Salaj; uloge: Frano Mašković, Borko Perić, Nadia Cvitanović, Ivo Gregurević, Goran Navojec

    Dvorana Müller

    18:15 Sicilijanska bajka (Sicilian Ghost Story, kriminalistička drama/fantazija) 12
    r: Fabio Grassadonia, Antonio Piazza; uloge: Julia Jedlikowska, Gaetano Fernandez, Corinne Musallari, Andrea Falzone, Federico Finocchiaro
    20:30 Jupiterov mjesec (Jupiter holdja, znanstveno-fantastična drama) 12
    r: Kornél Mundruczó; uloge: Zsombor Jeger, Merab Ninidze, György Cserhalmi

    30.6. SUBOTA

    Velika dvorana

    18:30 Moja ljubavna priča (The Big Sick) 12
    r: Michael Showalter; uloge: Kumail Nanjiani, Zoe Kazan, Holly Hunter, Ray Romano
    20:45 Tri plakata izvan grada (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri, drama/crna komedija) 15
    r: Martin McDonagh; uloge: Frances McDormand, Woody Harrelson, Sam Rockwell

    Dvorana Müller

    18:00 Jupiterov mjesec (Jupiter holdja, znanstveno-fantastična drama) 12
    r: Kornél Mundruczó; uloge: Zsombor Jeger, Merab Ninidze, György Cserhalmi
    20:30 Tijelo i duša (Testről és lélekről, drama) 15
    r: Ildikó Enyedi; uloge: Alexandra Borbély, Géza Morcsányi, Réka Tenki

    1.7. NEDJELJA

    Velika dvorana

    18:00 Blade Runner 2049 (Blade Runner 2049, ZF/triler) 15
    r: Denis Villeneuve; uloge: Ryan Gosling, Harrison Ford, Jared Leto, Robin Wright
    21:10 Borg/McEnroe (drama/sportski) 12
    r: Janus Metz; uloge: Shia LaBeouf, Stellan Skarsgård, David Bamber, Sverrir Gudnason

    Dvorana Müller

    17:00 Crveni pas: Početak Kino Bibijada
    r: Kriv Stenders; uloge: Phoenix, Levi Miller, Bryan Brown, Jason Isaacs, Hanna Mangan Lawrence
    18:45 Voleći Pabla (Loving Pablo, biografski/kriminalistički) 15
    r: Fernando León de Aranoa; uloge: Javier Bardem, Penélope Cruz, Peter Sarsgaard
    21:00 Jupiterov mjesec (Jupiter holdja, znanstveno-fantastična drama) 12
    r: Kornél Mundruczó; uloge: Zsombor Jeger, Merab Ninidze, György Cserhalmi

    2.7. PONEDJELJAK

    Velika dvorana

    18:30 Opčinjen (The Beguiled) 15
    r: Sofia Coppola; uloge: Colin Farrell, Nicole Kidman, Kirsten Dunst, Elle Fanning, Oona Laurence, Angourie Rice, Addison Reicke, Wayne Peré, Emma Howard
    20:15 Sicilijanska bajka (Sicilian Ghost Story, kriminalistička drama/fantazija) 12
    r: Fabio Grassadonia, Antonio Piazza; uloge: Julia Jedlikowska, Gaetano Fernandez, Corinne Musallari, Andrea Falzone, Federico Finocchiaro

    Dvorana Müller

    18:15 Ciambra (A Ciambra, drama) 15
    r: Jonas Carpignano; uloge: Pio Amato, Koudous Seihon, Iolanda Amato, Damiano Amato
    20:30 Voleći Pabla (Loving Pablo, biografski/kriminalistički) 15
    r: Fernando León de Aranoa; uloge: Javier Bardem, Penélope Cruz, Peter Sarsgaard

    3.7. UTORAK

    Velika dvorana

    18:30 Filmske zvijezde žive vječno (Film Stars Don't Die in Liverpool, romantična biografska drama) 12
    r: Paul McGuigan; uloge: Jamie Bell, Annette Bening, Julie Walters, Vanessa Redgrave
    20:30 Kvadrat (The Square) Subtitled Tuesday 15
    r: Ruben Östlund; uloge: Claes Bang, Elisabeth Moss, Dominic West, Terry Notary, Christopher Læssø

    Dvorana Müller

    18:15 Viva ludež: Razgovor s trojicom od Ferala (dokumentarni film)
    r: Marina Banićević, Saša Stanić; uloge: Viktor Ivančić, Predrag Lucić, Boris Dežulović
    20:15 Jupiterov mjesec (Jupiter holdja, znanstveno-fantastična drama) 12
    r: Kornél Mundruczó; uloge: Zsombor Jeger, Merab Ninidze, György Cserhalmi

    4.7. SRIJEDA

    Velika dvorana

    17:00 Muzej čudesa (Wonderstruck, drama) Kino Bibijada
    r: Todd Haynes; uloge: Julianne Moore, Millicent Simmonds, Oakes Fegley, Tom Noonan, Michelle Williams
    19:30 Bez ljubavi (Nelyubov, drama) 12
    r: Andrej Zvjagincev; uloge: Maryana Spivak, Alexey Rozin, Matvey Novikov

    Dvorana Müller

    18:15 Voleći Pabla (Loving Pablo, biografski/kriminalistički) 15
    r: Fernando León de Aranoa; uloge: Javier Bardem, Penélope Cruz, Peter Sarsgaard
    20:30 Jupiterov mjesec (Jupiter holdja, znanstveno-fantastična drama) 12
    r: Kornél Mundruczó; uloge: Zsombor Jeger, Merab Ninidze, György Cserhalmi

    5.7. ČETVRTAK

    Velika dvorana

    18:30 Majstor lošeg filma (The Disaster Artist, biografski, komedija/drama) 12
    r: James Franco; uloge: James Franco, Dave Franco, Ari Graynor
    20:30 Sretan kraj (Happy End) 12
    r: Michael Haneke; uloge: Isabelle Huppert, Jean-Louis Trintignant, Mathieu Kassovitz

    Dvorana Müller

    18:15 Tragovi (Pokot, kriminalistički/drama) 12
    r: Agnieszka Holland, Kasia Adamik; uloge: Agnieszka Mandat, Wiktor Zborowski, Miroslav Krobot
    20:45 Zarobljeni u Siriji (Insyriated, ratna drama) 12
    r: Philippe Van Leeuw; uloge: Hiam Abbass, Diamand Bou Abboud, Juliette Navis, Mohsen Abbas

    6.7. PETAK

    Velika dvorana

    18:00 Fantomska nit (Phantom Thread, triler/drama) 15
    r: Paul Thomas Anderson; uloge: Vicky Krieps, Daniel Day-Lewis, Lesley Manville
    20:30 Čovjek zvan Ove (En man som heter Ove, komedija) 12
    r: Hannes Holm; uloge: Rolf Lassgard, Bahar Pars, Filip Berg

    Dvorana Müller

    18:30 Božja volja (Die göttliche Ordnung) 12
    r: Petra Volpe; uloge: Marie Leuenberger, Maximilian Simonischek, Rachel Braunschweig, Sibylle Brunner
    20:15 Zarobljeni u Siriji (Insyriated, ratna drama) 12
    r: Philippe Van Leeuw; uloge: Hiam Abbass, Diamand Bou Abboud, Juliette Navis, Mohsen Abbas

    7.7. SUBOTA

    Velika dvorana

    18:00 Skrivena ljubav (Chiamami col tuo nome) 15
    r: Luca Guadagnino; uloge: Armie Hammer, Timothée Chalamet, Michael Stuhlbarg, Amira Casar, Esther Garrel
    20:30 Isabellino sunce (Un beau soleil intérieur, romantična komedija) 15
    r: Claire Denis; uloge: Juliette Binoche, Xavier Beauvois, Philippe Katerine, Valeria Bruni-Tedeschi, Gérard Depardieu

    Dvorana Müller

    17:00 Druga strana nade (Toivon tuolla puolen) 12
    r: Aki Kaurismäki; uloge: Kati Outinen, Ville Virtanen, Tommi Korpela
    19:00 Zarobljeni u Siriji (Insyriated, ratna drama) 12
    r: Philippe Van Leeuw; uloge: Hiam Abbass, Diamand Bou Abboud, Juliette Navis, Mohsen Abbas
    20:45 Sicilijanska bajka (Sicilian Ghost Story, kriminalistička drama/fantazija) 12
    r: Fabio Grassadonia, Antonio Piazza; uloge: Julia Jedlikowska, Gaetano Fernandez, Corinne Musallari, Andrea Falzone, Federico Finocchiaro

    8.7. NEDJELJA

    Velika dvorana

    18:30 Iz ništavila (Aus dem Nichts) 12
    r: Fatih Akin; uloge: Diane Kruger, Denis Moschitto, Johannes Krisch
    20:30 Victoria i Abdul (Victoria and Abdul, biografska povijesna drama) 12
    r: Stephen Frears; uloge: Judi Dench, Ali Fazal, Adeel Akhtar, Simon Callow, Michael Gambon, Eddie Izzard, Ruth McCabe, Tim Pigott-Smith, Julian Wadham, Olivia Williams, Fenella Woolgar

    Dvorana Müller

    17:00 Nevjerojatna priča o divovskoj kruški Kino Bibijada
    r: Philip Einstein Lipski, Jørgen Lerdam, Amalie Næsby Fick; uloge: - Glasovi: Fran Pocrnić, Darin Pavišić, Nikica Viličić, Boris Barberić, Goran Vrbanić, Kristijan Ugrina, Alen Šalinović
    19:00 Zarobljeni u Siriji (Insyriated, ratna drama) 12
    r: Philippe Van Leeuw; uloge: Hiam Abbass, Diamand Bou Abboud, Juliette Navis, Mohsen Abbas
    20:45 Ciambra (A Ciambra, drama) 15
    r: Jonas Carpignano; uloge: Pio Amato, Koudous Seihon, Iolanda Amato, Damiano Amato

Izdvojeno