EN HR
  • Ulaznice možete rezervirati klikom na link 'rezerviraj' kraj naslova filma. Ukoliko ne vidite link 'rezerviraj' pored naziva filma, za tu projekciju nije moguće rezervirati ulaznice ili su sve rezervacije već iskorištene.

    26.3. UTORAK

    Velika dvorana

    17:00 Mi 15
    r: Jordan Peele; uloge: Lupita Nyong'o, Winston Duke, Elisabeth Moss, Tim Heidecker
    19:15 Tranzit (2018) (drama) Subtitled Tuesday 12
    r: Christian Petzold; uloge: Franz Rogowski, Paula Beer, Godehard Giese, Lilien Batman, Maryam Zaree
    21:15 Kavalir s pištoljem
    r: David Lowery; uloge: Robert Redford, Casey Affleck, Danny Glover, Tika Sumpter, Tom Waits, Sissy Spacek

    Dvorana Müller

    17:30 Moj dida je pao s Marsa Kino Bibijada
    r: Marina Andree Škop, Dražen Žarković; uloge: Lana Hranjec, Ozren Grabarić, Alex Rakoš, Nils Ole Oftebro, Petra Polnišova, Sven Barac, Tonka Kovačić
    19:00 Posljednji Srbin u Hrvatskoj (komedija) 15
    r: Predrag Ličina; uloge: Krešimir Mikić, Hristina Popović, Tihana Lazović, Dado Ćosić
    21:00 Malila: Cvijet za oproštaj Queer MoMenti
    r: Anucha Boonyawatana; uloge: Sukollawat Kanaros, Anuchyd Sapanphong, Sumret Muengput

    27.3. SRIJEDA

    Velika dvorana

    17:30 Tranzit (2018) (drama) 12
    r: Christian Petzold; uloge: Franz Rogowski, Paula Beer, Godehard Giese, Lilien Batman, Maryam Zaree
    20:00 Sobibor Tjedan ruskog filma - otvorenje
    r: Konstantin Khanbeskiy; uloge: Konstantin Khanbeskiy, Christopher Lambert

    Dvorana Müller

    18:00 Dom (drama) 12
    r: Dario Pleić; uloge: Judita Franković, Mislav Čavajda, Katarina Baban, Sara Moser, Filip Vidović, Nikša Butijer, Alen Liverić
    19:30 Mali (kriminalistička drama) 15
    r: Antonio Nuić; uloge: Franjo Dijak, Vito Dijak, Rakan Rushaidat, Hrvoje Kečkeš, Bojan Navojec, Robert Ugrina, Živko Anočić, Paško Vukasović, Iva Babić, Ksenija Marinković
    21:15 Lada Kamenski (komedija/drama)
    r: Sara Hribar, Marko Šantić; uloge: Frano Mašković, Nataša Dorčić, Ksenija Marinković, Doris Šarić-Kukuljica

    28.3. ČETVRTAK

    Velika dvorana

    21:00 Ana Karenjina - sjećanja Vronskog Tjedan ruskog filma
    r: Karen Shakhnazarov

    Dvorana Müller

    19:00 Ždralovi lete Tjedan ruskog filma
    r: Mikhail Kalatozov; uloge: Tatyana Samoylova, Aleksey Batalov, Vasiliy Merkurev

    29.3. PETAK

    Velika dvorana

    21:00 Tri sekunde Tjedan ruskog filma
    r: Anton Megerdichev; uloge: Vladimir Mashkov, John Savage, Marat Basharov

    Dvorana Müller

    19:00 Ljubav i golubovi Tjedan ruskog filma
    r: Vladimir Menshov

    30.3. SUBOTA

    Velika dvorana

    21:00 Trener Tjedan ruskog filma
    r: Danila Kozlovsky; uloge: Danila Kozlovsky, Olga Zueva, Irina Gorbacheva

    Dvorana Müller

    19:00 Yolki Tjedan ruskog filma

    31.3. NEDJELJA

    Velika dvorana

    21:00 Bolshoj Tjedan ruskog filma
    r: Valery Todorovsky; uloge: Alisa Freyndlikh, Valentina Telichkina, Ekaterina Samuilina

    Dvorana Müller

    19:00 Sedamnaest trenutaka proljeća Tjedan ruskog filma
    r: Tatyana Lioznova; uloge: Vyacheslav Tikhonov, Yefim Kopelyan, Leonid Bronevoy

    6.4. SUBOTA

    Velika dvorana

    16.4. UTORAK

    Velika dvorana

    18:00 Mališan (The Kid) Fil(m)harmonija
    r: Charlie Chaplin; uloge: Charlie Chaplin, Jackie Coogan, Edna Purviance, Henry Bergman, Lita Grey
    20:00 Cirkus (The Circus) Fil(m)harmonija
    r: Charles Chaplin; uloge: Charles Chaplin, Merna Kennedy, Al Ernest Garcia

Izdvojeno