EN HR
  • Ulaznice možete rezervirati klikom na link 'rezerviraj' kraj naslova filma. Ukoliko ne vidite link 'rezerviraj' pored naziva filma, za tu projekciju nije moguće rezervirati ulaznice ili su sve rezervacije već iskorištene.

    20.1. NEDJELJA

    Velika dvorana

    16:30 Koja je ovo država (komedija) 12
    r: Vinko Brešan; uloge: Krešimir Mikić, Nikša Butijer, Lazar Ristovski, Daniel Olbrychski, Iva Mihalić, Dražen Kühn, Mate Gulin, Goran Navojec, Alma Prica, Goran Bogdan, Sebastian Cavazza, Goran Grgić, Vedran Mlikota, Zdenko Jelčić, Slobodan Milovanović, Ksenija Marinković, Luka
    19:00 Katalonski pjesnici + Vampir Cuadecuc otvorenje
    21:30 Priča o mojoj smrti (Història de la meva mort) Filmske mutacije
    r: Albert Serra; uloge: Vicenç Altaió, Lluís Serrat, Eliseu Huertas

    Dvorana Müller

    17:00 Sretni Lazzaro (Lazzaro felice, drama/komedija) 12
    r: Alice Rohrwacher; uloge: Adriano Tardiolo, Agnese Graziani, Luca Chikovani
    19:15 Voljeni (Benzinho, drama)
    r: Gustavo Pizzi; uloge: Karine Teles, Otávio Müller, Adriana Esteves
    21:00 Hladni rat (Zimna wojna, romantična drama) 12
    r: Pawel Pawlikowski; uloge: Joanna Kulig, Tomasz Kot, Agata Kulesza, Borys Szyc

    21.1. PONEDJELJAK

    Velika dvorana

    17:00 Pomognite Španjolskoj + Večera + Zatvorske slike Filmske mutacije
    19:00 Oluja + Viteška čast (Honor de Cavelleria) Filmske mutacije
    r: Albert Serra; uloge: Lluís Carbó, Lluís Serrat, Jaume Badia
    21:00 Izmještanje + Umbracle Filmske mutacije
    r: Pere Portabella

    Dvorana Müller

    17:15 Voljeni (Benzinho, drama)
    r: Gustavo Pizzi; uloge: Karine Teles, Otávio Müller, Adriana Esteves
    19:00 Hladni rat (Zimna wojna, romantična drama) 12
    r: Pawel Pawlikowski; uloge: Joanna Kulig, Tomasz Kot, Agata Kulesza, Borys Szyc
    20:45 Obiteljske veze (Manbiki Kazoku, kriminalistički/drama) 12
    r: Hirokazu Kore-eda; uloge: Kirin Kiki, Lily Franky, Sôsuke Ikematsu

    22.1. UTORAK

    Velika dvorana

    17:00 Hladni rat (Zimna wojna, romantična drama) 12
    r: Pawel Pawlikowski; uloge: Joanna Kulig, Tomasz Kot, Agata Kulesza, Borys Szyc
    19:00 Cuba libre + Smrt Luja XIV. (La mort de Louis XIV) Filmske mutacije
    r: Albert Serra; uloge: José Wallenstein, Filipe Duarte, Jean-Pierre Léaud, Patrick d’Assumçao
    21:30 Roi Soleil Filmske mutacije
    r: Albert Serra; uloge: Lluís Serrat

    Dvorana Müller

    17:00 Obiteljske veze (Manbiki Kazoku, kriminalistički/drama) 12
    r: Hirokazu Kore-eda; uloge: Kirin Kiki, Lily Franky, Sôsuke Ikematsu
    19:15 Voljeni (Benzinho, drama)
    r: Gustavo Pizzi; uloge: Karine Teles, Otávio Müller, Adriana Esteves
    21:00 Sretni Lazzaro (Lazzaro felice, drama/komedija) 12
    r: Alice Rohrwacher; uloge: Adriano Tardiolo, Agnese Graziani, Luca Chikovani

    23.1. SRIJEDA

    Velika dvorana

    17:00 Varšavski most (Pont de Varsòvia) Filmske mutacije
    r: Pere Portabella
    19:00 Gospodin je činio čuda u meni (El Senyor ha fet en mi Meravelles) Filmske mutacije
    r: Albert Serra; uloge: Martín Angel, Lluís Carbó, Jimmy Gimferrer
    21:30 O Panama + L. Cohen Filmske mutacije

    Dvorana Müller

    19:15 Hladni rat (Zimna wojna, romantična drama) 12
    r: Pawel Pawlikowski; uloge: Joanna Kulig, Tomasz Kot, Agata Kulesza, Borys Szyc
    21:00 Voljeni (Benzinho, drama)
    r: Gustavo Pizzi; uloge: Karine Teles, Otávio Müller, Adriana Esteves

    24.1. ČETVRTAK

    Velika dvorana

    17:00 Hladni rat (Zimna wojna, romantična drama) 12
    r: Pawel Pawlikowski; uloge: Joanna Kulig, Tomasz Kot, Agata Kulesza, Borys Szyc
    18:35 Koja je ovo država (komedija) 12
    r: Vinko Brešan; uloge: Krešimir Mikić, Nikša Butijer, Lazar Ristovski, Daniel Olbrychski, Iva Mihalić, Dražen Kühn, Mate Gulin, Goran Navojec, Alma Prica, Goran Bogdan, Sebastian Cavazza, Goran Grgić, Vedran Mlikota, Zdenko Jelčić, Slobodan Milovanović, Ksenija Marinković, Luka
    20:45 Suspiria (fantazija/horor) 18
    r: Luca Guadagnino; uloge: Dakota Johnson, Tilda Swinton, Doris Hick

    Dvorana Müller

    17:15 Voljeni (Benzinho, drama)
    r: Gustavo Pizzi; uloge: Karine Teles, Otávio Müller, Adriana Esteves
    19:00 Sretni Lazzaro (Lazzaro felice, drama/komedija) 12
    r: Alice Rohrwacher; uloge: Adriano Tardiolo, Agnese Graziani, Luca Chikovani
    21:15 Južni vjetar (Južni vetar, kriminalistički) 18
    r: Miloš Avramović; uloge: Miloš Biković, Miodrag Radonjić, Dragan Bjelogrlić, Nebojša Glogovac

Izdvojeno